Letnio-jesienne powołania kadrowiczów

W okresie letnio-jesiennym liczne grono naszych zawodniczek i zawodników otrzymało powołania do kadr narodowych. Poniżej prezentujemy naszych reprezentantów.

Kadra Narodowa Juniorek – trener główny Adrian Struzik

Zgrupowanie Zakopane 22-30.06.2020

  1. Domagalska Oliwia – SPR Pogoń 1945 Zabrze – SMS Płock
  2. Czerwińska Aleksandra – SPR Pogoń 1945 Zabrze – SMS Płock
  3. Wysoczańska Karolina – SPR Pogoń 1945 Zabrze
Rezerwa
  • Barska Iga – MTS Żory – SMS Płock
  • Bury Nadia – Akademia Handballu Ruch Chorzów – SMS Płock
  • Jakubiec Dominika – SPR Pogoń 1945 Zabrze

Kadra Narodowa Juniorek – trener główny Paweł Tetelewski

Zgrupowanie Cetniewo 05-16.08.2020

  1. Barska Iga – MTS Żory – SMS Płock
  2. Bury Nadia – Akademia Handballu Ruch Chorzów- SMS Płock
  3. Czerwińska Aleksandra- SPR Pogoń 1945 Zabrze – SMS Płock
  4. Domagalska Oliwia – SPR Pogoń 1945 Zabrze – SMS Płock
  5. Pędziwiatr Julia – MTS Żory – SMS Płock
  6. Suliga Oliwia – Akademia Handballu Ruch Chorzów- SMS Płock

Zgrupowanie Płock 17-20.09.2020

  1. Barska Iga – MTS Żory – SMS Płock
  2. Bury Nadia – Akademia Handballu Ruch Chorzów – SMS Płock
  3. Czerwińska Aleksandra – SPR Pogoń 1945 Zabrze – SMS Płock
  4. Domagalska Oliwia – SPR Pogoń 1945 Zabrze – SMS Płock
  5. Pędziwiatr Julia – MTS Żory – SMS Płock
  6. Suliga Oliwia – Akademia Handballu Ruch Chorzów- SMS Płock
  7. Wysoczańska Karolina – SPR Pogoń 1945 Zabrze

Zgrupowanie Szczyrk 27-30.09.2020 i turniej międzypaństwowy Kobierzyce 01-04.10.2020

  1. Barska Iga – MTS Żory – SMS Płock
  2. Bury Nadia – Akademia Handballu Ruch Chorzów – SMS Płock
  3. Domagalska Oliwia – SPR Pogoń 1945 Zabrze – SMS Płock
  4. Pędziwiatr Julia – MTS Żory – SMS Płock
  5. Suliga Oliwia – Akademia Handballu Ruch Chorzów- SMS Płock
Rezerwa
  • Czerwińska Aleksandra- SPR Pogoń 1945 Zabrze – SMS Płock
  • Wysoczańska Karolina – SPR Pogoń 1945 Zabrze

Kadra Narodowa Juniorek Młodszych – trener główny Małgorzata Buksakowska

Zgrupowanie Szczyrk 05-15.07.2020

  1. Gruca Zuzanna – KS Bystra – SMS Płock
  2. Grzesista Kamila – SPR Sośnica Gliwice – SMS Płock
  3. Maziarek Aleksandra – MTS Żory
  4. Więckowska Emilia – KS Bystra
Rezerwa
  • Szewczyk Oliwia – KS Zgoda Ruda Śląska

Zgrupowanie Cetniewo 05-16.08.2020

  1. Gruca Zuzanna – KS Bystra – SMS Płock
  2. Grzesista Kamila – SPR Sośnica Gliwice – SMS Płock
  3. Koss Natalia – MTS Żory – SMS Płock
  4. Maziarek Aleksandra – MTS Żory
  5. Więckowska Emilia – KS Bystra

Zgrupowanie Marki i mecze międzypaństwowe z Austrią 27.09-04.10.2020

  1. Grzesista Kamila – SPR Sośnica Gliwice – SMS Płock
  2. Więckowska Emilia – KS Bystra
  3. Maziarek Aleksandra – MTS Żory
Rezerwa
  • Szewczyk Oliwia – KS Zgoda Ruda Śląska
  • Koss Natalia – MTS Żory – SMS Płock

Kadra Narodowa A Mężczyzn – trener główny Patryk Rombel

Zgrupowanie Cetniewo 12-25.06.2020

  1. Czuwara Jan – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
  2. Sićko Szymon – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
  3. Kondratiuk Adrian – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
  4. Bondzior Krystian – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
  5. Krawczyk Paweł – SPR Górnik Zabrze

Zgrupowanie Warszawa 21-26.09.2020

  1. Bis Bartłomiej – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
  2. Bondzior Krystian – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
  3. Czuwara Jan – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
  4. Kondratiuk Adrian – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
  5. Krawczyk Paweł – SPR Górnik Zabrze

Kadra Narodowa B Mężczyzn – trener główny Michał Skórski

Zgrupowanie Cetniewo 12-25.06.2020

  1. Bis Bartłomiej – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.

Zgrupowanie Warszawa 21-26.09.2020

  1. Dudkowski Paweł – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
  2. Skrzyniarz Jakub – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
  3. Domagała Damian – KS Viret CMC Zawiercie – SMS Kielce
Rezerwa
  • Gogola Łukasz – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.

Kadra Narodowa Juniorów – trener główny Artur Markowski

Zgrupowanie Zakopane 01-12.07.2020

  1. Domagała Damian – KS VIRET CMC Zawiercie – SMS Kielce
  2. Krawczyk Paweł – SPR Górnik Zabrze

Zgrupowanie Cetniewo 16-28.08.2020

  1. Domagała Damian – KS VIRET CMC Zawiercie – SMS Kielce
  2. Bykowski Igor – SPR Górnik Zabrze – SMS Kielce

Zgrupowanie Zakopane 26.09-02.10.2020

  1. Domagała Damian – KS VIRET CMC Zawiercie – SMS Kielce

Kadra Narodowa Juniorów Młodszych – trener główny Rafał Bernacki

Zgrupowanie Zakopane 01-12.07.2020

  1. Szczepanik Bartosz – UKS 31 Rokitnica Zabrze – SMS Kielce
  2. Kohrs Jakub – SPR Górnik Zabrze
Rezerwa
  • Jaworski Ignacy – MKS Ustroń – SMS Płock

Zgrupowanie Cetniewo 16-28.08.2020

  1. Siekierka Patryk – MKS Ustroń – SMS Kielce
  2. Jaworski Ignacy – MKS Ustroń – SMS Płock
  3. Szczepanik Bartosz – UKS 31 Rokitnica Zabrze – SMS Kielce
  4. Kohrs Jakub – SPR Górnik Zabrze

Zgrupowanie Gryfino i mecze międzypaństwowe z Niemcami 04-11.10.2020

  1. Jaworski Ignacy – MKS Ustroń – SMS Płock
  2. Szczepanik Bartosz – UKS 31 Rokitnica Zabrze – SMS Kielce
  3. Kohrs Jakub – SPR Górnik Zabrze

 


© 2019 Śląski Związek Piłki Ręcznej w Katowicach. ALL RIGHTS RESERVED