Skip to main content

Czas na VIII Galę Śląskiej Piłki Ręcznej

Tegoroczna VIII Gala Śląskiej Piłki Ręcznej odbędzie się już w najbliższą środę (12.06) w Miejskim Domu Kultury Szopienice przy ul. Hallera 28 w Katowicach. Start przewidziano na godzinę 17:30.

To wydarzenie, które stało się już stałym punktem każdego sezonu piłki ręcznej na Śląsku. Zainicjowana osiem lat temu uroczystość stanowi świetną okazję do uhonorowania najlepszych zespołów, którym udało się zająć medalowe pozycje w rozgrywkach organizowanych przez Śl. ZPR; zarówno w halowej jak i plażowej odmianie piłki ręcznej. Podczas ceremonii nie zabraknie także indywidualnych wyróżnień dla najskuteczniejszych zawodniczek/zawodników a także najlepszych bramkarek/bramkarzy, którzy zostaną wyłonieni głosami trenerów drużyn w poszczególnych kategoriach.

W trakcie Gali docenione zostaną również sukcesy śląskiego szczypiorniaka na arenie ogólnopolskiej oraz europejskiej. A podkreślić należy, że zarówno wśród zespołów i kadr młodzieżowych jak i w seniorskiej piłce ręcznej (w tym w kategorii "Masters") kolejny rok mamy się czy pochwalić! 

Całość zostanie urozmaicona częścią artystyczną wraz z elementami dodatkowymi, co sprawi, że nikt nie powinien się nudzić. Serdecznie zachęcamy wszystkich graczy, trenerów, przedstawicieli władz klubów z naszego województwa, sędziów oraz delegatów do uczestnictwa! 

Do zobaczenia!