Startuje Plażowa OOM

10-12 sierpnia 2021 to termin plażowej piłki ręcznej w ramach XXVII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Na piaszczystych boiskach w Darłowie nasze województwo reprezentować będą:

Juniorzy Młodsi

  1. Mateusz Grzegorczyk - KS Viret CMC Zawiercie
  2. Kamil Kuś - Stowarzyszenie Handball Club Husaria Lubliniec
  3. Wiktor Szelest - Stowarzyszenie Handball Club Husaria Lubliniec
  4. Sebastian Król - Młodzieżowy Klub Sportowy WiRy Siódemka Mysłowice
  5. Daniel Buchta - Międzyszkolny Klub Sportowy Siemion przy Szkole Podstawowej nr 4 w Siemianowicach Śląskich
  6. Kacper Sowa - Stowarzyszenie Handball Club Husaria Lubliniec
  7. Oskar Daniel - Stowarzyszenie Handball Club Husaria Lubliniec
  8. Szymon Wieczorek - Stowarzyszenie Handball Club Husaria Lubliniec
  9. Paweł Bugajski - KS Viret CMC Zawiercie
  10. Marcin Zug - Stowarzyszenie Handball Club Husaria Lubliniec
  11. Maciej Klimczak - Stowarzyszenie Handball Club Husaria Lubliniec

Trenerzy: Kasper Bomba i Michał Boczek.

Juniorki Młodsze

  1. Natalia Liwińska - Miejski Uczniowski Klub Sportowy Skałka-Śląsk Świętochłowice
  2. Aleksandra Cypek - Miejski Uczniowski Klub Sportowy Skałka-Śląsk Świętochłowice
  3. Paulina Hołub - Miejski Uczniowski Klub Sportowy Skałka-Śląsk Świętochłowice
  4. Wiktoria Wieczorek - Miejski Uczniowski Klub Sportowy Skałka-Śląsk Świętochłowice
  5. Wiktoria Herrmann - Miejski Uczniowski Klub Sportowy Skałka-Śląsk Świętochłowice
  6. Natalia Stec - Miejski Uczniowski Klub Sportowy Skałka-Śląsk Świętochłowice
  7. Klaudia Matuszczyk - Miejski Uczniowski Klub Sportowy Skałka-Śląsk Świętochłowice
  8. Justyna Gontarek - Klub Sportowy Zgoda Ruda Śląska
  9. Maja Tukaj - Akademia Handballu Ruch Chorzów
  10. Ewa Jeziorska - Akademia Handballu Ruch Chorzów
  11. Oliwia Piegza - Akademia Handballu Ruch Chorzów
  12. Dominika Sikora - Akademia Handballu Ruch Chorzów

Trenerzy: Andrzej Gajczewski i Piotr Herrmann.


© 2019 Śląski Związek Piłki Ręcznej w Katowicach. ALL RIGHTS RESERVED